Позика з поганою кредитною історією

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Позика з поганою кредитною історією
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Як ми всі бачимо, ситуація в країні й в усьому світі загалом зараз далека від ідеальної. Пандемія стала причиною скорочення робочих місць, нескінченних лікарняних тощо. В результаті почалася глобальна криза. Звичайні громадяни тепер зобов'язані вкладати гроші у постійно зростаючі тарифи на комунальні послуги та інші предмети першої необхідності. Очевидно, що при нинішньому стані обставин людям доводиться затягувати паски й сильно заощаджувати. Якщо ви втомилися від постійної нестачі готівки, то кредитування вам допоможе. У цьому випадку краще скористатися послугами МФО (мікрофінансових організацій), бо вони можуть допомогти вам позичити гроші швидко й на більш зрозумілих і практичних умовах. Наш сервіс також надає такі послуги й ви навіть зможете отримати позику з поганою кредитною історією. Не будемо затягувати, розпочнімо!

ЗМІСТ

 1. Які вимоги до клієнтів пред’являють МФО?
 2. Скільки часу займе отримання позики?
 3. Чи можна отримати гроші готівкою?
 4. Що робити, якщо закрити борг у встановлений термін не виходить?

Умови кредитування онлайн

 • Вид: Кредит онлайн
 • Термін кредитування: 95-180 днів
 • Мінімальний розмір позики: 1000 грн.
 • Максимальний розмір позики: 15000 грн.
 • Відсоткова ставка по кредиту: 0,5 - 912,5%
 • Мінімальний вік: 18 років

Які вимоги до клієнтів пред’являють МФО?

Важко уявити, що навіть за таких важких для країни умовах все ще існують служби, які видають онлайн позики з поганою кредитною історією. Все ж, це правда. ЗеКредит був заснований на спрощеній, але ж ефективній процедурі мікрокредитування. Почнемо з того, що ключовою перевагою нашого сервісу перед іншими онлайн компаніями в Україні й банками є те, що вимоги до позичальників в ЗеКредит є мінімальними. Також це дає можливість клієнтам отримати позику онлайн на карту з поганою кредитною історією. Розглянемо:

 • Позичальник має бути повнолітнім (від 18 до 65 років).
 • Клієнту знадобляться наступні документи: паспорт громадянина України, ідентифікаційний код (код платника податків).
 • Основні засоби комунікації: мобільний телефон, електронна поштова скринька.
 • Також знадобляться: гаджети з доступом до мережі Інтернет й активна картка будь-якого банку з мінімальною сумою в 1 гривню на рахунку.

Зверніть увагу: сервіс ЗеКредит не потребує довідки про доходи від позичальників. Також ніяких розписок, або поручителів, застав й телефонних дзвінків, процедура оформлення позики з поганою кредитною історією проходить суто онлайн.

Скільки часу займе отримання позики?

Бажання клієнта оформити онлайн позику з поганою кредитною історією та заповнення документів - це природно. Кожен заощадити якомога більше часу. Наша служба ЗеКредит використовує оптимізовану структуру мікрокредитування, що дозволяє нашим клієнтам отримати позику терміново. Як було сказано раніше, мінімальні умови для позичальників (нема потреби надавати підтвердження доходу, визначати поручителів, щодо).

Перейдемо до покрокової інструкції у якій ми розписали основні етапи оформлення кредиту з ZeCredit, щоб ви впевнилися в тому, що це дійсно швидко:

 1. Відкрийте головну сторінку сайту ZeCredit. Кількість часу на цей етап: приблизно 1 хвилина.

 2. Оберіть бажану суму й терміни позики онлайн на карту з поганою кредитною історією. Кількість часу на цей етап: приблизно 1 хвилина.

 3. Заповніть анкету. Додайте інформацію щодо зайнятості й доходів. Впишіть актуальні контактні дані. Вкажіть активну картку, на яку хочете отримати гроші. Кількість часу на цей етап: приблизно 10 хвилин. 

 4. Почекайте. Система обробить ваш запит й верифікує обрану картку. Кількість часу на цей етап: приблизно 5-7 хвилин.

 5. Після надходження СМС від нашого сервісу з рішенням щодо вашої заявки, ви зможете скористатися коштами одразу. Кількість часу на цей етап: користуйтеся грошима взятими у позику з поганою кредитною історією одразу!

Підсумуємо: на завершення всіх 5-ти кроків вам знадобиться не більше 20 хвилин.

Чи можна отримати гроші готівкою?

ZeCredit працює онлайн використовуючи найсучасніші технології. Це дає нашим клієнтам безліч переваг. З нашим сервісом ви можете брати гроші під відсотки цілодобово, у будь-який день тижня. Однак один незначний недолік такого методу полягає в тому, що наш бізнес не може надавати мікрокредити клієнтам готівкою. Але після оформлення позики онлайн на карту з поганою кредитною історією ви завжди можете використовувати банкомат. Таким чином ви зможете використовувати їх як звичайні кошти.

Що робити, якщо закрити борг у встановлений термін не виходить?

Ми розуміємо, що процедура отримання кредиту може здатися досить складною, але, оскільки наш сервіс заснований на ідеалах лояльності до клієнтів, ми розробили зручну функцію навіть для таких обставин.

Після оформлення кредиту з поганою кредитною історією ви отримаєте змогу скористатися послугою «ПРОДОВЖИТИ». Вам треба буде заплатити мінімальну суму, яка буде вирахувана нашою системою, після натиснення кнопки «ПРОДОВЖИТИ» в особистому кабінеті на сайті ZeCredit. У вас не буде проблем з процедурою продовження, тому що ви вже знайомі з процесом подачі заявки на мікропозики з нашим сервісом! З найкращими побажаннями, ZeCredit!

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему