Швидкі кредити

0.5% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

2000

Термін кредиту

95

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Швидкі кредити
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Багатьом з нас знайома ситуація, коли терміново потрібні гроші, але отримати їх немає звідки. Не кожен знайомий або родич зможе позичити кошти, особливо коли сума значна. Йти в банк – це довго, потрібно чекати ранку буднього дня, адже у вихідні відділення закриті. Що вже говорити про ту паперову тяганину, яка пов'язана з подачею заявки на позику.

Зміст 

  1. Швидкі кредити на карту – чим онлайн-позики краще звичайних

  2. Умови отримання швидких кредитів цілодобово

  3. Швидкий кредит на карту: скільки можна отримати

Якщо гроші потрібні тут і зараз, швидкий кредит цілодобово – єдине вірне розв'язання проблеми. Такі послуги надають онлайн-сервіси мікрофінансових компаній (МФО), в тому числі й ZeCredit.

Швидкі кредити на карту – чим онлайн-позики краще звичайних

Якщо ще 5 років тому банківське кредитування не мало альтернатив на ринку України, то сьогодні МФО становлять банкам гідну конкуренцію. Більш того, швидкі кредити онлайн перевершують звичайний банкінг за багатьма позиціями:

  1. Складність підготовки. Щоб звернутися в банк, клієнту потрібно зібрати чимало документів: посвідчення особи, довідки з місця роботи, виписки з рахунків і багато іншого. Це займає час, змушує стояти в чергах, докладати масу зайвих зусиль. А співпраця з МФО – справа кількох хвилин. Залишається тільки підготувати внутрішній паспорт громадянина України та ІПН. Ось, чому швидкі кредити онлайн стають такими затребуваними.

  2. Швидкість отримання відповіді. Після подачі заявки на позику в банк рішення по вашому питанню може бути винесено не відразу. А в ситуації, коли кожна година на рахунку, це зовсім недоречно. ZeCredit відповідає на онлайн-заявки протягом 5-10 хвилин. Тому що перероблення інформації здійснює автоматична система, розрахована на великі потоки запитів. Працює програма 24/7, що дозволяє брати швидкі кредити цілодобово.

  3. Процентна ставка. Знайти банк, який видає позики під низький відсоток в Україні, зараз практично нереально. Багато банківських компаній мають не таку прозору схему нарахування комісійних платежів. Нерідко спливають додаткові умови, які зобов'язують клієнта виплачувати більше обумовленої суми. З МФО така історія малоймовірна. Організації, що працюють на ринку багато років, підтримують високу репутацію як раз за рахунок простого і зрозумілого нарахування відсотків. Підсумкова сума виплати вказується відразу, щоб уникнути проблем при погашенні швидких кредитів онлайн. Відсоткова ставка сама по собі нижче, ніж у більшості банків. Для новачків вона зовсім становить 0.01-2.5%.

  4. Звітність про витрату кредитних грошей. Як відомо, банківські кредитори надають позики під певні цілі. З документальним підтвердженням дотримання цих умов. Швидкі кредити на карту в цьому сенсі універсальний. Мікрофінансові компанії не цікавляться, навіщо вам кошти, куди ви їх збираєтеся витрачати.

  5. Складність отримання кредиту. Банки пред'являють масу вимог до позичальників. Позика видається тільки особам, які мають роботу зі стабільним доходом, за умови відсутності у них поганої кредитної історії, судимостей і так далі. МФО не звертають увагу на ці критерії. Оформити швидкі кредити онлайн можна безробітному, пенсіонеру, вагітній жінці та всім тим, хто зазвичай отримує в банках відмову.

Про умови онлайн-кредитування докладніше поговоримо нижче.

Умови отримання швидких кредитів цілодобово

Ви маєте високі шанси на схвалення заявки, якщо:

  • досягли повнолітнього віку;

  • маєте дійсний український паспорт і ІПН та коректно внесли дані в анкету.

На цьому перелік обов'язкових вимог закінчується. МФО швидше за все відмовить у швидкому кредиті онлайн, якщо на картці нульовий або мінусовий баланс. І вже тим більше коли вона заморожена. Для успішного оформлення позики не важливо, яка сума на вашому рахунку.

Також фінансові організації зазвичай дають відмову клієнтам, які є в чорному списку цих компаній.

Швидкий кредит на карту: скільки можна отримати

Початкова сума для видачі кредитних коштів – 1000 грн. Для новачків у ZeCredit є спеціальна пропозиція – мінімальна процентна ставка всього 0.5%. Максимальний розмір онлайн-кредиту на нашому сайті – 12 000 грн.

Термін погашення швидких кредитів онлайн становить максимум 180 днів. Якщо позичальник не має можливості погасити заборгованість у встановлений термін, пропонується опція пролонгації. Клієнт вносить додатковий платіж, і час повернення всієї суми відкладається. Повернути кошти можна будь-яким зручним способом: в особистому кабінеті на сайті, через банківський додаток, електронний гаманець і так далі.

Детально всі умови прописуються в кредитному договорі. Рекомендуємо користувачам вивчати договори, перш ніж взяти швидкі кредити онлайн.

Звертайтеся у ZeCredit – ми гарантуємо абсолютну інформаційну безпеку. Всі дані, які використовуються для оформлення кредитів, надійно захищаються нашою системою.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему