Швидкий кредит

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Швидкий кредит
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

На що найбільше розраховують позичальники під час оформлення займу? Якщо ваша відповідь “на швидкість та легкість процесу”,  то ваші думки збігаються з нашими. Сервіс ЗеКредит було створено саме задля того, щоб надавати простим громадянам України швидкі кредити за найдемократичніших вимог. Процес оформлення банківського займу потребує дуже багато часу та нервів, саме тому на зміну їм прийшли мікрофінансові установи, які працюють за спрощеною системою кредитування. За допомогою сервісу ЗеКредит ви зможете з легкістю оформити швидкий кредит на карту без дзвінків. Яким чином? Просто читайте далі та все дізнаєтеся!

ЗМІСТ

 1. Які вимоги до клієнтів пред’являють МФО?
 2. Швидкі кредити на карту – чим онлайн-позики краще звичайних
 3. Скільки часу займе отримання позики?
 4. Умови отримання швидких кредитів цілодобово
 5. Чи можна отримати гроші готівкою?
 6. Що робити, якщо закрити борг у встановлений  термін не виходить?
 7. Швидкий кредит на карту: скільки можна отримати

Які вимоги до клієнтів пред’являють МФО?

МФО ЗеКредит дійсно висуває значно демократичніші вимоги до позичальників, ніж альтернативні сервіси. Якщо хочете в цьому впевнитися, розгляньте список вимог, які потрібно виконати, щоб взяти швидкий кредит онлайн з нашою організацією:

 • Вік позичальника від 18 до 65 років.

 • Необхідні документи: код платника податків, цивільний паспорт громадянина України.

 • Засоби комунікації: e-mail (або електронна поштова скринька) й мобільний телефон.

 • Додатково: гаджет будь-якого типу з можливістю виходу в мережу Інтернет (ноутбук, персональний комп’ютер, смартфон тощо). Активна (дійсна) картка українського банку (на неї пізніше вам будуть надіслані кошти, позичені за допомогою швидкого кредиту на карту).

Коротко кажучи, вимоги дійсно лояльні та легкі у виконанні. Це було спеціально зроблено для того, щоб пересічний громадянин України мав змогу оформити швидкий кредит онлайн за декілька хвилин. Все ж, це не єдина річ, через яку сервіс ЗеКредит обирають тисячі громадян по всій Україні. Розгляньмо їх:

 • МФО використовують спеціальну систему захисту даних клієнтів, що означає, що наші позичальники можуть не хвилюватися за свою персональну інформацію;
 • Оформлення швидкого кредиту в найкоротші строки (приблизно 5-10 хвилин) та цілодобово;
 • Можливість отримати швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків з нашим сервісом;
 • Ніяких довідок про доходи та поручителів.

Швидкі кредити на карту – чим онлайн-позики краще звичайних

Якщо ще 5 років тому банківське кредитування не мало альтернатив на ринку України, то сьогодні МФО становлять банкам гідну конкуренцію. Більш того, швидкі кредити онлайн перевершують звичайний банкінг за багатьма позиціями:

 1. Складність підготовки. Щоб звернутися в банк, клієнту потрібно зібрати чимало документів: посвідчення особи, довідки з місця роботи, виписки з рахунків і багато іншого. Це займає час, змушує стояти в чергах, докладати масу зайвих зусиль. А співпраця з МФО – справа кількох хвилин. Залишається тільки підготувати внутрішній паспорт громадянина України та ІПН. Ось, чому швидкі кредити онлайн стають такими затребуваними.

 2. Швидкість отримання відповіді. Після подачі заявки на позику в банк рішення по вашому питанню може бути винесено не відразу. А в ситуації, коли кожна година на рахунку, це зовсім недоречно. ЗеКредит відповідає на онлайн-заявки протягом 5-10 хвилин. Тому що перероблення інформації здійснює автоматична система, розрахована на великі потоки запитів. Працює програма 24/7, що дозволяє брати швидкі кредити цілодобово.

 3. Процентна ставка. Знайти банк, який видає позики під низький відсоток в Україні, зараз практично нереально. Багато банківських компаній мають не таку прозору схему нарахування комісійних платежів. Нерідко спливають додаткові умови, які зобов'язують клієнта виплачувати більше обумовленої суми. З МФО така історія малоймовірна. Організації, що працюють на ринку багато років, підтримують високу репутацію як раз за рахунок простого і зрозумілого нарахування відсотків. Підсумкова сума виплати вказується відразу, щоб уникнути проблем при погашенні швидких кредитів онлайн. Відсоткова ставка сама по собі нижче, ніж у більшості банків. Для новачків вона зовсім становить 0.01-2.5%.

 4. Звітність про витрату кредитних грошей. Як відомо, банківські кредитори надають позики під певні цілі. З документальним підтвердженням дотримання цих умов. Швидкі кредити на карту в цьому сенсі універсальний. Мікрофінансові компанії не цікавляться, навіщо вам кошти, куди ви їх збираєтеся витрачати.

 5. Складність отримання кредиту. Банки пред'являють масу вимог до позичальників. Позика видається тільки особам, які мають роботу зі стабільним доходом, за умови відсутності у них поганої кредитної історії, судимостей і так далі. МФО не звертають увагу на ці критерії. Оформити швидкі кредити онлайн можна безробітному, пенсіонеру, вагітній жінці та всім тим, хто зазвичай отримує в банках відмову.

Про умови онлайн-кредитування докладніше поговоримо нижче.

Скільки часу займе отримання позики?

А тепер про найважливіше! Розгляньмо сам процес мікрокредитування. Прочитавши цю інструкцію, ви зможете впевнитися в тому, що оформлення швидкого кредиту з ЗеКредит є дійсно легкою процедурою. Розпочнімо:

 1. Відкрийте офіційний сайт ЗеКредит. Вам знадобиться:10 секунд.

 2. Оберіть терміни й суму, на яку хочете взяти швидкий кредит на карту. Вам знадобиться: приблизно 35 секунд.

 3. Внесіть дані в анкету позичальника. Сюди впишіть актуальну інформацію про свою зайнятість й доходи. Додайте особисті контактні дані (номер та e-mail). Вам знадобиться: не більше ніж 3 хвилини. 

 4. Спеціальна система сповіщення надішле СМС на вказаний вами номер телефону з результатом щодо вашої заявки на оформлення швидкого кредиту онлайн. Почекайте, поки система опрацює ваш запит (цей процес є автоматичним). Вам знадобиться: близько 1 хвилини.

 5. Після отримання СМС повідомлення від нашого сервісу з рішенням щодо вашої заявки можемо привітати вас, адже тепер ви можете користуватися грошима, які оформили за допомогою швидкого кредиту з ЗеКредит одразу. Вам знадобиться: користуйтеся коштами в борг й не чекайте!

Підсумуємо: на виконання  5 нескладних кроків вам знадобиться не більше 5-6 хвилин. 

Зверніть увагу: у випадку, якщо ви забажаєте отримати ще один швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків у нашому сервісі (ще один займ можна оформити лише після погашення першого), процес кредитування буде набагато швидшим через те, що вам не потрібно буде гаяти час на 3 крок, оскільки можна використати вже зареєстрований раніше акаунт.

Умови отримання швидких кредитів цілодобово

Ви маєте високі шанси на схвалення заявки, якщо:

 • досягли повнолітнього віку;

 • маєте дійсний український паспорт і ІПН та коректно внесли дані в анкету.

На цьому перелік обов'язкових вимог закінчується. МФО швидше за все відмовить у швидкому кредиті онлайн, якщо на картці нульовий або мінусовий баланс. І вже тим більше коли вона заморожена. Для успішного оформлення позики не важливо, яка сума на вашому рахунку.

Також фінансові організації зазвичай дають відмову клієнтам, які є в чорному списку цих компаній.

Чи можна отримати гроші готівкою?

Наша організація, як і інші мікрофінансові установи, працює суто онлайн. Таким чином, одразу отримати кошти готівкою позичальник не зможе. Все ж не хвилюйтеся. Після оформлення швидкого кредиту на карту кошти будуть надіслані на активну картку, яку ви обрали, й ви матимете змогу використовувати їх як звичайні гроші! Кажучи простими словами, одразу після оформлення швидкого кредиту ви зможете зняти готівку в найближчому банкоматі.

Що робити, якщо закрити борг у встановлений  термін не виходить?

Після оформлення швидкого кредиту в ЗеКредит будь-який клієнт має змогу скористатися додатковою функцією пролонгування. Ця послуга допомагає нашим клієнтам подовжити терміни погашення займу й обрати нову дату повернення.

Щоб скористатися функцією пролонгування, позичальник має сплатити мінімальну суму. Вона буде автоматично вирахувана спеціально відведеною системою після натиснення кнопки “ПРОДОВЖИТИ” у своєму особистому кабінеті.

Тепер лише треба обрати нові терміни повернення швидкого кредиту й планувати як далі використовувати позичені гроші.

Швидкий кредит на карту: скільки можна отримати

Початкова сума для видачі кредитних коштів – 1000 грн. Для новачків у ЗеКредит є спеціальна пропозиція – мінімальна процентна ставка всього 0.5%. Максимальний розмір онлайн-кредиту на нашому сайті – 12 000 грн.

Термін погашення швидких кредитів онлайн становить максимум 180 днів. Якщо позичальник не має можливості погасити заборгованість у встановлений термін, пропонується опція пролонгації. Клієнт вносить додатковий платіж, і час повернення всієї суми відкладається. Повернути кошти можна будь-яким зручним способом: в особистому кабінеті на сайті, через банківський додаток, електронний гаманець і так далі.

Детально всі умови прописуються в кредитному договорі. Рекомендуємо користувачам вивчати договори, перш ніж взяти швидкі кредити онлайн.

Звертайтеся у ЗеКредит – ми гарантуємо абсолютну інформаційну безпеку. Всі дані, які використовуються для оформлення кредитів, надійно захищаються нашою системою.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему