Швидкий кредит

0.5% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

2000

Термін кредиту

95

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Швидкий кредит
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

На що найбільше розраховують позичальники під час оформлення займу? Якщо ваша відповідь “на швидкість та легкість процесу”,  то ваші думки збігаються з нашими. Сервіс ZeCredit було створено саме задля того, щоб надавати простим громадянам України швидкі кредити за найдемократичніших вимог. Процес оформлення банківського займу потребує дуже багато часу та нервів, саме тому на зміну їм прийшли мікрофінансові установи, які працюють за спрощеною системою кредитування. За допомогою сервісу ZeCredit ви зможете з легкістю оформити швидкий кредит на карту без дзвінків. Яким чином? Просто читайте далі та все дізнаєтеся!

ЗМІСТ

 1. Які вимоги до клієнтів пред’являють МФО?

 2. Скільки часу займе отримання позики?

 3. Чи можна отримати гроші готівкою?

 4. Що робити, якщо закрити борг у встановлений  термін не виходить?

Які вимоги до клієнтів пред’являють МФО?

МФО ZeCredit дійсно висуває значно демократичніші вимоги до позичальників, ніж альтернативні сервіси. Якщо хочете в цьому впевнитися, розгляньте список вимог, які потрібно виконати, щоб взяти швидкий кредит онлайн з нашою організацією:

 • Вік позичальника від 18 до 65 років.

 • Необхідні документи: код платника податків, цивільний паспорт громадянина України.

 • Засоби комунікації: e-mail (або електронна поштова скринька) й мобільний телефон.

 • Додатково: гаджет будь-якого типу з можливістю виходу в мережу Інтернет (ноутбук, персональний комп’ютер, смартфон тощо). Активна (дійсна) картка українського банку (на неї пізніше вам будуть надіслані кошти, позичені за допомогою швидкого кредиту на карту).

Коротко кажучи, вимоги дійсно лояльні та легкі у виконанні. Це було спеціально зроблено для того, щоб пересічний громадянин України мав змогу оформити швидкий кредит онлайн за декілька хвилин. Все ж, це не єдина річ, через яку сервіс ZeCredit обирають тисячі громадян по всій Україні. Розгляньмо їх:

 • МФО використовують спеціальну систему захисту даних клієнтів, що означає, що наші позичальники можуть не хвилюватися за свою персональну інформацію;

 • Оформлення швидкого кредиту в найкоротші строки (приблизно 5-10 хвилин) та цілодобово;

 • Можливість отримати швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків з нашим сервісом;

 • Ніяких довідок про доходи та поручителів.

Скільки часу займе отримання позики?

А тепер про найважливіше! Розгляньмо сам процес мікрокредитування. Прочитавши цю інструкцію, ви зможете впевнитися в тому, що оформлення швидкого кредиту з ZeCredit є дійсно легкою процедурою. Розпочнімо:

 1. Відкрийте офіційний сайт ZeCredit. Вам знадобиться:10 секунд.

 2. Оберіть терміни й суму, на яку хочете взяти швидкий кредит на карту. Вам знадобиться: приблизно 35 секунд.

 3. Внесіть дані в анкету позичальника. Сюди впишіть актуальну інформацію про свою зайнятість й доходи. Додайте особисті контактні дані (номер та e-mail). Вам знадобиться: не більше ніж 3 хвилини. 

 4. Спеціальна система сповіщення надішле СМС на вказаний вами номер телефону з результатом щодо вашої заявки на оформлення швидкого кредиту онлайн. Почекайте, поки система опрацює ваш запит (цей процес є автоматичним). Вам знадобиться: близько 1 хвилини.

 5. Після отримання СМС повідомлення від нашого сервісу з рішенням щодо вашої заявки можемо привітати вас, адже тепер ви можете користуватися грошима, які оформили за допомогою швидкого кредиту з ZeCredit одразу. Вам знадобиться: користуйтеся коштами в борг й не чекайте!

Підсумуємо: на виконання  5 нескладних кроків вам знадобиться не більше 5-6 хвилин. 

Зверніть увагу: у випадку, якщо ви забажаєте отримати ще один швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків у нашому сервісі (ще один займ можна оформити лише після погашення першого), процес кредитування буде набагато швидшим через те, що вам не потрібно буде гаяти час на 3 крок, оскільки можна використати вже зареєстрований раніше акаунт.

Чи можна отримати гроші готівкою?

Наша організація, як і інші мікрофінансові установи, працює суто онлайн. Таким чином, одразу отримати кошти готівкою позичальник не зможе. Все ж не хвилюйтеся. Після оформлення швидкого кредиту на карту кошти будуть надіслані на активну картку, яку ви обрали, й ви матимете змогу використовувати їх як звичайні гроші! Кажучи простими словами, одразу після оформлення швидкого кредиту ви зможете зняти готівку в найближчому банкоматі.

Що робити, якщо закрити борг у встановлений  термін не виходить?

Після оформлення швидкого кредиту в ZeCredit будь-який клієнт має змогу скористатися додатковою функцією пролонгування. Ця послуга допомагає нашим клієнтам подовжити терміни погашення займу й обрати нову дату повернення.

Щоб скористатися функцією пролонгування, позичальник має сплатити мінімальну суму. Вона буде автоматично вирахувана спеціально відведеною системою після натиснення кнопки “ПРОДОВЖИТИ” у своєму особистому кабінеті.

Тепер лише треба обрати нові терміни повернення швидкого кредиту й планувати як далі використовувати позичені гроші.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему