Швидко гроші на карту

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Швидко гроші на карту
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Якщо раніше єдиним джерелом кредитних коштів були банки, то зараз багато жителів України переходять на онлайн-кредитування. Тому що це зручно та швидко. Якщо у вас намічається відпустка, раптовий ремонт, весілля, або ж гроші знадобилися за менш радісних обставин, мікропозика – оптимальне рішення. Кредити швидко і з низьким відсотком – основний напрямок в роботі мікрофінансових організацій (МФО).

Зміст

 1. Швидко гроші на карту: переваги онлайн-позик
 2. Взяти швидко гроші на карту: що може вплинути на відповідь МФО
 3. Кредит швидко: як повернути борг

Швидко гроші на карту: переваги онлайн-позик

Тимчасові фінансові труднощі трапляються у кожного. І родичі, друзі можуть прийти на допомогу далеко не завжди. На відміну від сучасних сервісів з видачі мікропозик. Отримати швидко гроші на карту – хороша можливість уникнути побутових проблем з мінімальними матеріальними втратами. Адже МФО видають гроші в борг під досить низький відсоток. На цьому їх переваги не закінчуються:

 • Економія грошей. Банківське кредитування в кінцевому підсумку обходиться клієнтам дорожче, ніж оформлений швидко гроші на карту онлайн. І справа не тільки в більшій процентній ставці. Банки нараховують безліч інших додаткових комісійних зборів, про які позичальник дізнається в останній момент.

 • Менші витрати сил і часу. Щоб отримати швидко гроші на карту, вам навіть не доведеться виходити з дому. Процедура повністю автоматизована: користувач заповнює анкету, відправляє заявку, а обробляє її програма. Коли дані в порядку, повідомлення про схвалення позики відправляється автоматом. Як і повідомлення про відмову, якщо заявка заповнена некоректно. Процес займає 5-15 хвилин, на відміну від багатогодинних черг в банках.

 • Мінімальний пакет документів. Банківські працівники надають кредитні кошти тільки після здачі повного пакета документації. А це чималий список, через який потрібно буде побігати по інстанціях не один день. При зверненні в МФО знадобиться тільки паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер платника податків (ІПН). Звичайно, приведені довідки про доходи та місце роботи збільшать шанс на схвалення кредиту швидко, але їх надавати зовсім не обов'язково.

 • Можливість вибору терміну та суми кредитування. Залежно від умов конкретної компанії, в Україні можна оформити швидко гроші на карту в розмірі 1000-30000 грн. Сервіс ЗеКредит надає мікропозики до 12 000 грн. Максимальний термін на погашення онлайн-кредитів – 180 днів. Вам залишається вказати бажану суму і залишити заявку на сайті.

 • Ніяких застав і поручителів. Це ще більше полегшує процедуру оформлення позики. Нема потреби залучати третіх осіб для отримання швидко грошей на карту. Чого не можна сказати про сучасні банки.

Взяти швидко гроші на карту: що може вплинути на відповідь МФО

Фінансові організації, що видають мікропозики, працюють за спрощеною схемою в порівнянні з банківськими кредиторами. Обов'язковими вимогами до заявника є:

 1. Вік 18 років і більше. У рідкісних випадках є максимальна межа за віком – 65 років.

 2. Наявність дійсної карти.

 3. Наявність чинного паспорта та ІПН.

Всупереч поширеній омані, погана кредитна історія не заважає отримати швидко гроші на карту. Сервіси по оформленню позик онлайн не перевіряють цю інформацію. Більш того, шляхом мінімального терміну погашення мікропозик українцям вдається поліпшити кредитну історію.

Соціальний статус – теж не перешкода для онлайн-кредиту. Через те, що МФО не вимагають довідок з місця роботи, взяти швидко гроші на карту зможе навіть безробітний. Немає ніяких перешкод і для вагітних, пенсіонерів, студентів. Щадні умови кредитування підійдуть практично для будь-кого.

Кредит швидко: як повернути борг

Способів погасити мікропозик ціла безліч:

 • Через інтернет: зайшовши в особистий кабінет на сайті МФО, скориставшись додатком онлайн-банкінгу, електронним гаманцем і так далі.

 • Готівкою: через термінал, банкомат, грошовий переказ в банківському відділенні.

У разі прострочення, коли позичальник не скористався опцією пролонгування кредитного терміну, компанія підвищує процентну ставку відповідно до укладеного договору. Продовження дії кредитного договору – зручна і безпечна можливість уникнути зайвих матеріальних витрат в екстреній ситуації.

ЗеКредит – одна з провідних мікрофінансових організацій в Україні. У справі швидкого онлайн-кредитування нам точно можна довіряти. Безпека і конфіденційність ваших даних, використаних при складанні заявки, гарантована!

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему