Швидко позика

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Швидко позика
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Ще ніколи не чули цей термін? Не хвилюйтеся, сьогодні ми вам все розповімо про те, що таке швидко позика, де, як, і дотримуючись яких умов, її можна оформити. Насправді все дуже просто, швидкі позики на картку видають мікрофінансові організації (пізніше у тексті “МФО), наприклад, наш сервіс ЗеКредит. Такий кредит можна отримати за лічені хвилини у будь-якому місті України. Також хотілось би наголосити на безперечних перевагах такого типу кредитування для клієнтів, наприклад, зрозумілі вимоги до позичальників, термінове оформлення швидкої позики онлайн на карту та мінімальна кількість відмов клієнтам від сервісу. Прочитавши цю невелику статтю, ви навчитеся оформлювати швидко позики з нашим сервісом ЗеКредит. Почнемо з вимог, які МФО висувають до своїх клієнтів.

ЗМІСТ

 1. Яких вимог треба дотримуватися, щоб взяти швидко позику?
 2. Як багато часу потрібно на оформлення?
 3. Як отримати кошти готівкою?
 4. Як подовжити термін закриття швидко позики?

Яких вимог треба дотримуватися, щоб взяти швидко позику?

Як ми вже згадували вище, вимоги до позичальників дійсно є значно зрозумілішими за традиційні банківські кредити. Щоб взяти швидко позику, вам знадобиться лише:

 • Бути віком від 18 до 65 років.

 • Мати наступні документи: громадянський паспорт, код платника податків.

 • Мати засоби зворотного зв'язку: електронну поштову скриньку (e-mail) й мобільний телефон.

 • Додаткові прилади, які стануть у пригоді: будь-який гаджет з можливістю вийти в Інтернет (наприклад, персональний або стаціонарний комп’ютер, смартфон тощо). Активна картка українського банку з мінімальним балансом в 1 гривню, саме на  неї пізніше будуть надіслані кошти, позичені за допомогою швидкої позики онлайн на карту.

Як можете побачити, вимоги дійсно зрозумілі та нескладні у виконанні, тому майже будь-який громадянин України зможе отримати швидку позику на картку за лічені хвилини. Але це далеко не єдина перевага ЗеКредит в порівнянні з іншими сервісами мікрокредитування:

 • Ми використовуємо спеціальну систему шифрування МФО, яка захищає приватну інформацію наших клієнтів;

 • Оформлення швидко позики в найкоротші строки;

 • Можливість отримати кредит на карту цілодобово без дзвінків з ЗеКредит;

 • Отримати швидку позику на картку можна без надання довідок про доходи, що дає можливість оформити позику терміново.

Як багато часу потрібно на оформлення?

Перейдемо до найважливішого, до самого процесу оформлення швидко позики. Нижче ви зможете ознайомитися з невеликою інструкцією, яку ми ретельно створили спеціально для наших клієнтів. ЗеКредит турбується про вас та ваші кошти! Розпочнімо:

 1. Знайдіть та відкрийте веб-сайт ЗеКредит. Час на цей крок: максимум 30 секунд.

 2. Тепер бажану суму й термін закриття швидкої позики онлайн на карту. Час на цей крок: приблизно 20 секунд.

 3. Заповніть анкету. Впишіть інформацію щодо своїх доходів та зайнятості, також додайте контактні дані (номер та поштову скриньку). Пізніше наша система надішле СМС з результатом щодо вашої заявки на оформлення швидко позики. Час на цей крок: залежить від вас, але в середньому 2-4 хвилини. 

 4. Дочекайтеся обробки свого запиту нашою автоматичною системою. Час на цей крок: не більше 2 хвилин.

 5. Після отримання повідомлення від сервісу ЗеКредит з рішенням щодо вашої заявки ви зможете скористатися позиченими коштами одразу. Час на цей крок: після схвальної відповіді від нашої системи ви зможете одразу користуватися позиченими коштами!

Підсумуємо: на виконання  всіх 5-ти кроків вам знадобиться не більше 5-7 хвилин. Це набагато швидше у порівнянні  з традиційною процедурою кредитування у будь-якому банку в Україні!

Деякі важливі відомості про закриття  швидко позики:

 • Погасити кредит можна за допомогою найближчого терміналу ПриватБанку, онлайн сервісу EasyPay  або свого особистого кабінету на сайті ЗеКредит. Також погасити швидку позику на картку можна у касі будь-якого українського банку. 

 • терміни мікропозики з ЗеКредит становлять від 7 до 30 днів з можливістю подовження за допомогою функції пролонгації (див. останній абзац).

Як отримати кошти готівкою?

ЗеКредит, як і інші МФО, оснований повністю онлайн. На жаль це значить те, що ви не зможете отримати кошти готівкою напряму. Однак, як тільки ви подасте заявку на отримання кредиту на 24 години, кошти будуть переведені на активну картку на ваш вибір. Таким чином ви зможете використовувати їх як звичайні кошти! Коротко кажучи, ви можете подати заявку на отримання кредиту онлайн у будь-який час дня та ночі, а потім зняти готівку у найближчому банкоматі.

Як подовжити термін закриття швидко позики?

Оскільки сервіс ЗеКредит спрямовано саме на спрощення процесу кредитування для позичальників, ми вже передбачили такий сценарій. Саме тому не хвилюйтеся, після оформлення швидко позики в нашому сервісі ви зможете скористатися функцією пролонгування. Пролонгування дає можливість позичальнику подовжити терміни закриття боргу та обрати нову дату повернення.

Скористатися послугою пролонгування можна після сплати мінімальної суми, автоматично вирахуваної нашою спеціальною системою після того, як ви натиснете кнопку “ПРОДОВЖИТИ”. Її можна знайти у вашому особистому кабінеті на офіційному сайті ЗеКредит.

Згодом знову оберіть терміни повернення швидкої позики онлайн на карту та продовжуйте користуватися оформленими коштами на свій розсуд. Дякуємо за увагу!

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему