Терміновий кредит

0.5% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

2000

Термін кредиту

95

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Терміновий кредит
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Будь-якої миті може знадобитися деяка сума грошей, якої не виявилося на рахунку. Щоб не позичати у колег, рідних та знайомих, візьміть гроші в борг терміново у мікрофінансовій організації ZeCredit. Компанія пропонує мікропозики до 12 тисяч грн терміном до 30 днів. Для отримання не потрібно шукати офісу МФО, тому що всі дії від оформлення заявки до зарахування грошей на карту проходять в онлайн режимі.

Зміст

 1. Хто може отримати термінову мікропозику

 2. Як отримати гроші в борг терміново

 3. Скільки чекати відповіді на заявку

 4. Мені відмовили у терміновому кредиті на картку: чому так сталося?

 5. Як погасити онлайн кредит

Хто може отримати термінову мікропозику

У ZeCredit взяти позику може практично кожен мешканець України. Відсоток схвалення заявок у нашій компанії сягає 96%. Отримати терміновий кредит на картку протягом кількох хвилин можна в особистому кабінеті. Тим більше, що МФО виставляє мінімальні вимоги до клієнтів:

 • вік від 18 до 65 років;

 • наявність паспорту та ІПН;

 • мобільний номер телефону, адреса електронної пошти;

 • відсутність поточних прострочок за чинними кредитами;

 • відсутність відкритої позики у ZeCredit.

Ми не вимагаємо збирання документів та підтвердження доходу – система автоматично проведе аналіз за паспортними даними. Рішення приймається автоматично, якщо він не виявить жодних помилок. Вам не потрібно шукати офісу нашої компанії, все оформляється в онлайн форматі.

Як отримати гроші в борг терміново

Якщо вам терміново потрібні гроші на картку до зарплати, то взяти їх можна лише за кілька хвилин. Для цього зайдіть на офіційний сайт ZeCredit та зареєструйтесь:

 • вкажіть мобільний телефон;

 • придумайте пароль від особистого кабінету;

 • заповніть анкету;

 • виберіть суму та термін;

 • підпишіть договір СМС-кодом;

 • отримайте гроші на картку.

Якщо ви не впевнені, чи зможете взяти терміновий кредит на картку, пройдіть реєстрацію та подайте заявку. Система ухвалить рішення після перевірки. Попередньо дізнатися, чи МФО видасть кредит, не вийде. Адже всі рішення та обробка даних проводиться лише після подання заявки на кредит.

Скільки чекати відповіді на заявку

Головна перевага ZeCredit – швидкість сервісу. Після того, як ви сформували запит по кредиту, рішення щодо першої позики буде прийнято протягом 20 хвилин максимум. Цього часу достатньо, щоб робот перевірив ваші дані та видав відповідь. Оформити кредит можна цілодобово, незалежно від вихідних та святкових днів.

Кожна наступна заявка буде оброблятися протягом 1-2 хвилин. Якщо ви закрили першу позику без прострочень, то стаєте нашим клієнтом, якому ми довіряємо, тобто не перевіряємо інформацію щоразу. Тому отримати терміновий кредит на картку стає легко та швидко.

Гроші зараховуються буквально за хвилину після того, як ви отримаєте позитивну відповідь. Користуватися ними можна на власний розсуд, звіт про витрачені кошти надавати не потрібно.

Мені відмовили у терміновому кредиті на картку: чому так сталося?

Ми рідко стикаємося з випадками, коли система виносить відмову по заявці. Це може статися з кількох причин:

 1. Під час оформлення позики ви неправильно вказали дані. Тому перевіряйте анкету після того, як заповнили всі поля.

 2. Ви не є громадянином України.

 3. Вам нема повних 18 років.

 4. У вас є кредит з поточними простроченнями.

 5. У вас вже є відкрита мікропозика в ZeCredit, яку ви ще не погасили.

 6. Ви вказали не свою карту, або вона прострочена.

Це крайні випадки, у яких система може винести негативне рішення. Подати таку заявку можна вже за місяць.

Як погасити онлайн кредит

Щоб нашим клієнтам максимально зручно користуватися сервісом ZeCredit, ми автоматизували всі процеси. Погасити кредит можна кількома способами:

 • в особистому кабінеті за допомогою банківської картки;

 • у терміналах;

 • банківським переводом.

Головне – виконувати свої зобов'язання за кредитом, щоб не було прострочення. Якщо ви не встигаєте сплатити за термін, скористайтеся продовженням терміну. Для цього зайдіть в особистий кабінет, замовте продовження позики, сплатіть відсотки за додатковий термін, і дата перенесеться.

Терміновий кредит на картку в ZeCredit оформити легко та просто. Інтуїтивно зрозумілий сайт не викликає труднощів навіть у не дуже активних користувачів інтернету. Реєструйтеся на сайті, подавайте заявку та навчайте гроші миттєво. Виконуйте умови договору та зможете розраховувати на продуктивну подальшу співпрацю. ZeCredit завжди готовий прийти у скрутну хвилину та надати гроші в борг терміново.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему