Терміновий кредит з поганою кредитною історією

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Терміновий кредит з поганою кредитною історією
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Нестабільне фінансове становище може виникнути з різних причин: звільнили з роботи, проблеми зі здоров'ям, непередбачені життєві обставини. У такій ситуації тяжко жителям України, у яких уже оформлено кредит. Не вдається вносити платежі вчасно, через що кредитна історія (КІ) псується. Навіть якщо закриєте прострочення, у кредитному бюро все одно відображатиметься інформація про пружні порушення. З таким «багажем» взяти новий кредит у банку практично неможливо. Що робити у цьому випадку? Отримати терміновий кредит на картку з поганою кредитною історією можна у ЗеКредит.

Зміст

 1. Чому МФО видає позики клієнтам з поганою КИ
 2. Як покращити якість КІ
 3. Чому мікрокредити стали популярними в Україні
 4. Відповідаю вимогам, але отримав відмову від ZeCredit: що робити?
 5. Що робити, якщо не вдається погасити кредит вчасно

Умови кредитування онлайн

 • Вид: Кредит онлайн
 • Термін кредитування: 95-180 днів
 • Мінімальний розмір позики: 1000 грн.
 • Максимальний розмір позики: 15000 грн.
 • Відсоткова ставка по кредиту: 0,5 - 912,5%
 • Мінімальний вік: 18 років

Чому МФО видає позики клієнтам з поганою КИ

Головна перевага нашої мікрофінансової організації – якість кредитної історії не має значення. Дані обробляються автоматично, тому оцінка позичальника здійснюється комплексно. Погана банківська історія – це лише один пункт із того, що перевіряє система. Навіть якщо у вас були проблеми зі своєчасним погашенням позик, шанс взяти гроші на картку під відсотки все одно є.

Важливий момент при прийнятті рішення – відсутність діючих кредитів з поточними простроченнями на момент оформлення мікропозики. Інакше автомат, найімовірніше, видасть відмову. Якщо ви вже були клієнтом ЗеКредит і порушили договір, не сплачували позику вчасно, то система може відмовити у повторному кредиті. Важливо виконувати зобов'язання за договором, тоді терміновий кредит з поганою кредитною історією буде вам доступний у будь-який час.

Як покращити якість КІ

Мало хто знає, але кредитну історію можна покращувати, адже кредити щільно увійшли в наші життя. Слоган «бери зараз – плати потім» дуже привабливий, багато хто часто користується послугами кредиторів.

Підвищити реальні шанси на схвалення можна, якщо ваша КІ буде покращена. Для цього можна користуватися позиками МФО та оплачувати їх у строк. Попри те, що ці організації не є державними, вся інформація передається в кредитне бюро. Позики без прострочок, за якими виконувались зобов'язання, покращать КІ та зроблять вас в очах кредиторів благонадійним позичальником.

Чому мікрокредити стали популярними в Україні

База клієнтів ZeCredit з кожним днем зростає, бо нам довіряють українці. А ми готові допомогти всім позичальникам, які досягли 18-річного віку. Наші переваги:

 • оформити позику можна цілодобово, незалежно від свят та вихідних;
 • дії відбуваються в онлайн-режимі;
 • не потрібне підтвердження доходу;
 • не потрібне забезпечення за кредитом (застава, поручителі);
 • погашати заборгованість можна, не чекаючи на закінчення терміну;
 • гроші переводяться автоматично за хвилину після схвалення;
 • відсоток позитивних відповідей на заявки – 96%.

ZeCredit виставляє мінімальні вимоги до клієнтів, тому отримати терміновий кредит на картку з поганою кредитною історією може кожен.

Відповідаю вимогам, але отримав відмову від ZeCredit: що робити?

Ми рідко відмовляємо клієнтам в отриманні мікропозики – відсоток схвалення досить високий, а вимоги найпростіші. Але іноді система відмовляє у видачі кредиту. Навіть якщо у вас немає поточних прострочок з інших позик, терміновий кредит з поганою кредитною історією може бути не виданий з наступних причин:

 • в анкеті вказані недостовірні дані, та система розцінила заявку як шахрайство;
 • вже взято мікропозику в ЗеКредит, яку ще не встигли погасити – в одні руки видається один кредит, що діє;
 • проблеми з банківською карткою: вказали чужу, прострочену чи заблоковану, на карті негативний баланс.

Якщо немає поточних прострочок, інших причин відмови, крім перелічених, немає.

Що робити, якщо не вдається погасити кредит вчасно

Якщо ви змогли отримати терміновий кредит на картку з поганою кредитною історією, порушувати зобов'язання буде знову великою помилкою. Наступного разу ви не зможете знову скористатися послугами МФО чи банку.

Щоб не погіршувати становище клієнта за форс-мажорних обставин, ЗеКредит йде назустріч і дає можливість продовжити термін користування позикою. Для цього потрібно зайти в особистий кабінет, замовити пролонгацію (продовження), сплатити відсотки за додатковий період користування позикою. Термін буде збільшено, як тільки оплата надійде на рахунок МФО.

ЗеКредит допомагає не тільки отримати терміновий кредит з поганою кредитною історією, але й покращити КІ. Наші клієнти можуть терміново взяти від 1 000 до 12 000 гривень терміном до 30 днів з можливістю пролонгації. Так ви можете бути впевнені, що КІ не погіршиться, навіть якщо ви не встигаєте погасити заборгованість. Намагайтеся виконувати зобов'язання за договором, і проблем з отриманням грошей у кредит не виникне.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему